STARTOVKA

Celkem 89 registrovaných

Název Členové Kategorie Typ Stav
Čuryny Jana Markesová , Petra Rýparová Ženy Long Nová registrace
RockPoint Plzeň Šárka Klapková Ženy Short Nová registrace
RockPoint Náplavka Petr Strnad Muži Short Nová registrace
Inspekce z protikopcovýho Adam Babor Muži Short Zaplaceno
Řízky v alobalu Michal Šimek , Milada Holanová Mix Half Zaplaceno
Maso Václav Paleček , Michaela Killingerová Mix Half Nová registrace
Stanislav Dufek Muži Short Zaplaceno
Lemroušci Hana Bulantová , Petra Janusová Ženy Long Nová registrace
Hana Bulantová , Petra Janusová Ženy Long Zaplaceno
Kristý + Rýša Kristýna Regnerová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Ládís a Gweny Ladislav Matějka Dogtrekking muži Short Zaplaceno
BORCI Hanka Hůlová , Tomas Gigl Mix Half Zaplaceno
BORCI Hana Hůlová Mix Half Nová registrace
BORCI Tomáš Gigl Mix Half Nová registrace
Rozbehame zábřeh Michal Čížek Muži Short Nová registrace
Inspekce z protikopcovýho Oldřich Kaucký , Petr Klouček Muži Long Zaplaceno
Sorbon a MaKy Markéta Kyptová Dogtrekking ženy Long Nová registrace
Přípravka B7 David Jedziniak , Zdeněk Šebelka Muži Long Zaplaceno
Total Vital Jan Náhlík , Libor Weigel Muži Long Zaplaceno
Rock Point Plzeň Jiří März , Nikola Ječná Mix Long Nová registrace
Martin Šudoma Muži Half Nová registrace
Martina Kundrátová Ženy Short Zaplaceno
Adam Kundrát Muži Half Zaplaceno
Yaman Kladno Milan Suchan Muži Half Zaplaceno
Kuba a Verča Veronika Vašíčková , Jakub Sviderek Mix Long Zaplaceno
Miroslav Svoboda Muži Short Nová registrace
Barrington Jaroslava Barrington , Ricky Barrington Mix Half Zaplaceno
Běhny se vrací Lucie Ševčíková , Daniela Malá Ženy Long Zaplaceno
Malirun Jiří Švancara Dogtrekking muži Short Zaplaceno
MP & VP Michael Pokorný , Vojtěch Petrík Muži Half Zaplaceno
Kája a Pája Pavel Rypien , Karolína Hejlová Mix Long Nová registrace
Petatřicátníci Tomáš Urban , Ivo Tabáček Muži Long Zaplaceno
BK jeleni Miroslava Holcmanová Ženy Half Zaplaceno
BK jeleni Aleš Holcman Muži Half Zaplaceno
Forclimbers.cz Miroslav Matušinec , Jana Chotěborová Mix Long Nová registrace
Seal's Walk :) Petr Kadrle , Tomáš Levora Muži Half Zaplaceno
Kateřina Albrechtová Ženy Short Nová registrace
GEEZERRUN Lenka Haramulová , Radim Šikling Mix Half Zaplaceno
MBB Marek Chramosta Muži Short Zaplaceno
Brokolice Robert Urban , Nikola Leitermannová Mix Long Zaplaceno
Seal's RUN Lukáš Sklenář , Lukáš Kunciter Muži Half Zaplaceno
Babi pohlídá Lenka Pohlodková , Jan Pohlodek Mix Short Zaplaceno
Pavel team Pavel Zitta , Pavel Zitta Muži Half Nová registrace
Ivo Cabrnoch Muži Short Zaplaceno
Michal Dorn Muži Short Nová registrace
Michal Vokrouhlík Muži Half Nová registrace
Kuky & Méďa Lukáš Kopenec , Jana Kopencová Knapová Mix Long Zaplaceno
Rock Point Running zone Brno Adam Lisický Muži Short Zaplaceno
SPONA Teplice Lukáš Heřman , Helena Souchová Mix Short Zaplaceno
Tomáš Stančík Muži Short Zaplaceno
Holoubkovštví Jarmilové Jan Kaláč , Jakub Jedlička Muži Half Zaplaceno
Běhny Gabriela Konečná , Davídková Lenka Ženy Short Zaplaceno
Natka&Beyla Natálie Hypešová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Roman Grigel Muži Half Zaplaceno
Lubica Grigelová Dogtrekking ženy Half Zaplaceno
Jen Blbni Team Ondřej Číž , Martin Mužila Muži Long Zaplaceno
Lucie Obleserová Ženy Short Zaplaceno
Dvě sestry Petra Kudlíková , Petra Čelikovská Ženy Half Zaplaceno
Michal Král Muži Short Zaplaceno
Tachovaci Petr Houška Muži Long Nová registrace
Nelítostní krutoři Jiří Jonáš , Lucie Kozáková Mix Long Zaplaceno
Tomáš Šťastný Muži Half Nová registrace
Ripplici Hana Rippelova Ženy Half Zaplaceno
Martin Jánošík Muži Short Zaplaceno
Lenka Bednářová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Brandýsek Eliška Vopatová Ženy Short Zaplaceno
Little Peacock Miloš Pávek Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Petra Poslíková Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Total Vital Josef Straka Muži Short Zaplaceno
Spratci na trati | Vlado a Amy Vladimír Kubiš Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Vít Holeksa Muži Half Zaplaceno
Libor Libor Dolenský Muži Short Zaplaceno
TJ Rapid Příkopy Marianna Galusová , Karel Petržela Mix Long Zaplaceno
Dominika Tomčalová , Zdeňka Gloserová Ženy Half Nová registrace
Dos Waltros Antonín Walter , Jáchym Walter Muži Long Zaplaceno
Yama no kaze Tomáš Reich , Jan Šimral Muži Long Zaplaceno
Czech Tri Works Team Martin Vošahlík , Radek Dvořáček Muži Half Zaplaceno
Saxofon a bicí Sáva Horna , Ludvík Kacerovský Muži Long Zaplaceno
Doubravecké želvy Hana Palečková , Václav Hykl Mix Long Zaplaceno
Martin Martin Bobysud Muži Half Zaplaceno
Urvaná mitrála Michal Petruš , Martin Pokorný Muži Long Zaplaceno
Vít Holeksa Muži Half Nová registrace
Heuliovci Jan Havlan , Dana Havlanova Mix Half Zaplaceno
Čokovoko Petr Hron Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Ivo Kostrba Dogtrekking muži Half Nová registrace
KRAV MAGA ACADEMY Jan Matěja , Eva Matějová Muži Long Nová registrace
Jakub Drahokoupil Muži Half Zaplaceno
Radoslav Klunda Radoslav Klunda Muži Short Nová registrace
This is only a test Martin Blass , Filip Broz Muži Half Zaplaceno