STARTOVKA

Celkem 125 registrovaných

Název Členové Kategorie Typ Stav
Kateřina Neugebauerová Ženy Short Nová registrace
Michaela Procházková Ženy Short Nová registrace
Rohlík Tomas Bauer Muži Long Zaplaceno
Zdeněk Kapila Muži Short Zaplaceno
Jan Baláš Muži Short Zaplaceno
Be my guide Team Lucie Balášová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Prosecco Team Pavel Komárek Muži Short Zaplaceno
Cucka jde sama Zuzana Urbanová Ženy Long Zaplaceno
Urbi Michal Urban Muži Long Zaplaceno
STG Svitavy Eva Lustyková Ženy Short Zaplaceno
STG Svitavy Marek Lustyk Muži Short Zaplaceno
Romča s Arim Romana Jakoubkova Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Natka&Beyla Natálie Hypešová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Stanislav Dufek Muži Short Zaplaceno
Gabriela Dufková Ženy Short Zaplaceno
DURAS run team Petra Tesařová Ženy Long Nová registrace
DURAS run team Patrik Kourek Muži Long Nová registrace
DURAS run team Patrik Kourek Muži Long Nová registrace
Z&F František Hudeček Muži Short Zaplaceno
Z&F Zuzana Valentová Ženy Short Zaplaceno
Turtles Znojmo Soňa Švestková Ženy Long Zaplaceno
Turtles Znojmo Miloslav Krejčí Muži Long Zaplaceno
Když nemůžeš, přidej! Frantisek Zapletal Muži Long Zaplaceno
Tomáš Matura Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Josef Šimčík Muži Long Zaplaceno
Monika Molnárová Monika Molnárová Ženy Short Nová registrace
STG Chomutov Nikola Skřivánková Ženy Short Nová registrace
STG Svitavy Lucie Lipská Ženy Short Zaplaceno
STG Svitavy Andrra Vojtová Ženy Short Zaplaceno
Josef Telecký Muži Short Zaplaceno
STG Svitavy Petra Telecká Ženy Short Zaplaceno
STG - Svitavy Jiří Lampárek Muži Short Zaplaceno
STG SVITAVY Michal Zelinka Muži Short Zaplaceno
KS-TRANS Andrea Válková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
KS-TRANS Kateřina Smetanová Ženy Long Zaplaceno
Zuzana Šulková + Ares Zuzana Šulková Dogtrekking ženy Long Nová registrace
Kámíčci Blanka Švédová Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Kámíci Blanka Švédová Ženy Long Nová registrace
Markéta Ravčuková Ženy Short Zaplaceno
Tomáš Mikuška Muži Short Zaplaceno
Silvie Ratiborská Ženy Short Zaplaceno
Jindra Blažek Muži Short Zaplaceno
Jindra Blažek Muži Short Nová registrace
Jiřina Procházková Ženy Short Zaplaceno
Jiřina Procházková Ženy Long Nová registrace
Jiří Mallát Muži Short Zaplaceno
Michaela Mallátová Ženy Short Zaplaceno
Michaela Zachová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Dogtreking Hluboká Jan Tlačil Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Survivalsports.cz Marek Fencl Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Veronika Pauknerová Ženy Long Zaplaceno
STG Svitavy Petr Korec Muži Short Zaplaceno
MBB Marek Chramosta Muži Short Zaplaceno
Ichtyl & spol. Luboš Soukup Muži Short Zaplaceno
Stepaneksport Pavel Varmuža Muži Short Zaplaceno
T&T Tereza Kručinská Ženy Long Zaplaceno
T&T Tomáš Klimíček Muži Long Zaplaceno
Komrskovic tým Lucie Komrska Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Radoslav Klunda Radoslav Klunda Muži Long Zaplaceno
Predator Workout Olomouc Marek Trunda Muži Long Zaplaceno
Stepaneksport Jan Krejčiřík Muži Short Zaplaceno
Kateřina Jíchová Ženy Short Zaplaceno
Predator Race Opava Martina Lyčková Ženy Long Zaplaceno
Predator Race Opava Tomáš Till Muži Long Zaplaceno
STG Chomutov Barbora Filipová Ženy Short Nová registrace
STG Chomutov Ondřej Filip Muži Short Nová registrace
Petr Mazal Muži Short Zaplaceno
Marta Mazalová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Michal Smažík Muži Short Zaplaceno
STG Chomutov Michaela Novotná Ženy Short Nová registrace
STG Chomutov Tomáš Belej Muži Short Zaplaceno
Mistři slabé vůle Ondřej Skoba Muži Short Zaplaceno
Milan Frnoch Muži Long Zaplaceno
Ondřej Forman Muži Long Zaplaceno
neposlušné tenisky JP Jitka Piruchová Ženy Short Zaplaceno
neposlušné tenisky JP Pavel Zdražil Muži Short Zaplaceno
MaZ Zuzana Turnovská Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
David Zejda Muži Short Zaplaceno
Miroslava Šmídová Ženy Short Zaplaceno
David Požár Muži Short Zaplaceno
Petra Lančová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Charlie a Kája Karolína Bedrníková/Brůžová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
FAAM team Alena Nováková Adamíková Ženy Short Zaplaceno
FAAM team František Novák Dogtrekking muži Short Zaplaceno
David Obleser Muži Short Zaplaceno
Veronika Sidorjáková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
MAMKY NA ÚTĚKU Jana Rovňaník Ženy Long Zaplaceno
Veronica Moore Veronica Moore Dogtrekking ženy Long Nová registrace
Petr Halbrštat Muži Long Zaplaceno
Kateřina Donátová Ženy Short Zaplaceno
gladiator Martin Máchal Muži Short Zaplaceno
SRTG Česká Třebová Aneta Švestková Ženy Short Zaplaceno
Lucinky hyeny ! Petr Komrska Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Pavel Frolich Dogtrekking muži Short Nová registrace
Stanislava Rybáková Dogtrekking ženy Short Nová registrace
STG Česká Třebová Eva Norocelová Ženy Short Zaplaceno
Total Vital Josef Straka Muži Long Zaplaceno
Martina Lavičková Ženy Short Zaplaceno
Rock Point Plzeň Jiří März Muži Long Nová registrace
Martina Kundrátová Ženy Short Zaplaceno
Adam Kundrát Muži Short Zaplaceno
Lucie Obleserová Ženy Short Nová registrace
Lucie Obleserová Ženy Short Zaplaceno
Jaromír Nový Muži Short Zaplaceno
Michal Ott Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Luboš Komárek Muži Long Zaplaceno
Lucie Obleserová Ženy Short Nová registrace
SPONA Teplice Helena Souchová Ženy Short Zaplaceno
SPONA Teplice Lukáš Heřman Muži Short Zaplaceno
BO !!! Petr Bytomský Muži Long Zaplaceno
SK OB Chrast Jiří Kuban Muži Long Zaplaceno
Babi pohlídá Jan Pohlodek Muži Long Zaplaceno
Babi pohlídá Lenka Pohlodková Ženy Short Zaplaceno
Čumáčci Michaela Zouharová Ženy Short Zaplaceno
Čumáčci Mikuláš Balušík Muži Short Zaplaceno
STG Česká Třebová Lucie Lešingerová Ženy Short Zaplaceno
STG Česká Třebová Josef Lešinger Muži Short Zaplaceno
Károly Orsós Muži Long Zaplaceno
Filip Kvapil Muži Long Zaplaceno
Daniela Wogurková Ženy Short Zaplaceno
Rock Point Running zone Brno Adam Lisický Muži Short Zaplaceno
Little Peacock Miloš Pávek Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Team Sobičky Veronika Jínková Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Trojnozka Eva Šišolakova Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Veronika Nekonečná Ženy Long Nová registrace