STARTOVKA

Celkem 251 registrovaných

Název Členové Kategorie Typ Stav
Dobrušťáci Milan Ryšavý , Martin Andrš Muži Long Nová registrace
Rychlé tlapky-pomalé nohy Lucie Pichrtová Dogtrekking ženy Long Nová registrace
KMB Iveta Janiková , Petra Čejková Ženy Half Nová registrace
KMB Iveta Janiková Ženy Half Nová registrace
Bridget & Partners Jakub Machytka Muži Short Nová registrace
Bridget & Partners Lenka Cihelková Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Pavel Hejcman Muži Half Zaplaceno
Půlkobylka Kateřina Kliková Ženy Half Nová registrace
Surrealisti v tilku Karel Čapek , Radka Kozlová Mix Half Zaplaceno
Floutek z Hradce Martin Fajl Muži Half Nová registrace
Miroslav Zemánek Muži Half Zaplaceno
Vlastimil Lobotka Muži Half Nová registrace
Martin Žák Muži Half Zaplaceno
FIDOBAR Petr Franc , Zuzana Francová Mix Half Zaplaceno
Beskydské Bestie Libor Morong , Martin Ryška Muži Long Nová registrace
Václav Marek Muži Half Nová registrace
Jiří Vobora Muži Half Zaplaceno
Almuky Run Team Lukas Sokol , Michael Almasy Muži Long Zaplaceno
FIDOBAR Lukáš Doubek , Ivana Doubková Mix Half Zaplaceno
FIDOBAR Tomáš Franc , Jana Francová Mix Half Zaplaceno
Josef Škvor Muži Half Zaplaceno
Klára Sukovatá Dogtrekking ženy Short Nová registrace
4Horse Team Milada Janatová , Vlastimil Rejl Mix Long Zaplaceno
LiveCross Jana Dobešová , Radka Laryšová Ženy Short Zaplaceno
Nulová Šance Petr Schoř , Marek Štěrba Muži Long Zaplaceno
VF Sport Team Černá Hora Pavel Kinc Muži Half Zaplaceno
Šest bolavých nožek Jana Kakáčová Dogtrekking ženy Half Nová registrace
Istvan Szonda Muži Half Zaplaceno
Loudove Václav Kuklík Muži Half Zaplaceno
Lukáš Khom Muži Half Nová registrace
Charlie a já Adam Petrašek Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Lipnoman Ludmila Borsíková Ženy Half Zaplaceno
Rock Point Salewa Filip Tomeš , Stanislav Šrámek Muži Half Nová registrace
X-TRAIL ORLOVÁ Tomáš Sikora Muži Half Nová registrace
Petra Nedvědová Ženy Short Zaplaceno
Skálíci Daniela Skálová , Luboš Skála Mix Short Zaplaceno
SunnyTEAM Zuzana Drncova Dogtrekking ženy Half Nová registrace
KMB Rostislav Pražák Muži Short Zaplaceno
Jan Hirš Muži Half Zaplaceno
Otto Krattner Muži Half Zaplaceno
Tomáš Kechner Dogtrekking muži Short Nová registrace
Monika Šmolíková Dogtrekking ženy Long Nová registrace
VODNOH Marek Vodenka , Michal Nohejl Muži Long Zaplaceno
GEO HUNTER Miroslav Bětík , Petr Bětík Muži Short Zaplaceno
GEO HUNTER Miroslav Bětík Muži Short Nová registrace
OKsystem Vítězslav Ciml Muži Half Zaplaceno
Team Kámen Dekor Pavel Kubínek , Radim Hráček Muži Short Zaplaceno
Unavený Hašmapoch Štěpán Hájek Muži Long Nová registrace
Josef Tůša Muži Half Zaplaceno
Pepa Tůša Muži Half Zaplaceno
Kateřina Burčková Ženy Short Zaplaceno
Radek Procyk Muži Short Zaplaceno
Musher klub JCC Lenka Sikorová Ženy Short Zaplaceno
MountRiders Dominik Holibka , Hana Kopečková Mix Long Zaplaceno
Buvoli Nikol Kokešová , Josef Pergler Mix Half Zaplaceno
KMB Markéta Ficnarová , Josef Konrád Mix Short Nová registrace
KMB Markéta Ficnarová , Josef Konrád Mix Short Nová registrace
Miroslava Böse Ženy Half Nová registrace
Michal Šustr Muži Short Zaplaceno
RABBITS ZNOJMO Kateřina Mahelová Ženy Short Zaplaceno
dogs of gladiators Martin Máchal , Eliška Máchalová Mix Short Zaplaceno
Údolí sviní Jan Sibera Muži Half Zaplaceno
Pavla Jungová Ženy Short Zaplaceno
Zdeněk Horníček Muži Half Zaplaceno
SK Rabbits Znojmo Pavel Holub Muži Short Zaplaceno
Pocemkamdeš Petr Čermák , Martin Vaníček Muži Short Nová registrace
K2 Lukas Andrejovsky Muži Half Nová registrace
Bobři Ivan Barbořík Mix Half Nová registrace
Pomalu tažená veverka Hana Kůrková Ženy Short Zaplaceno
MBB Marek Chramosta Muži Short Nová registrace
Lázeňští Šviháci Poděbrady Tomáš Bulant Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Benešovský běžecký klub Pavel Pospíšil , Vít Jahoda Muži Long Zaplaceno
Bobři Ivan Barbořík Mix Half Nová registrace
Ondřej Sedlák Muži Short Zaplaceno
Jitka Houšková Ženy Short Zaplaceno
Jiří Němeček Muži Short Zaplaceno
Bakako running team Jana Mikešová Ženy Half Zaplaceno
Pointer lovers Anna Deckerová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
CHB 20-09 Petr Král , Tomáš Král Muži Long Zaplaceno
Klánovice Josef Hladík Muži Half Nová registrace
Martin Pelikán Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Vítek Urban Muži Short Zaplaceno
Shiny happy people Michaela Nádherová , Jan Sklenička Mix Long Zaplaceno
Kateřina Čepková Ženy Short Zaplaceno
Pavel Kasal Muži Short Zaplaceno
Hana Trachtulcová Ženy Short Zaplaceno
Milan Slavkovský Muži Half Zaplaceno
ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ Jan Kocum Muži Short Zaplaceno
Petra Kolmanová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Právnická esa Josef Balín Muži Short Zaplaceno
Oracle NetSuite Juraj Strecha Muži Short Zaplaceno
LiveCross Libor Kliment Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Vysloužilí námořníci Jakub Svatoš , Tereza Kočárková Mix Short Zaplaceno
Michal Weis Muži Short Zaplaceno
Yaman Milan Suchan Muži Half Zaplaceno
Zbyněk Ráček Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Josef Bourek Muži Half Zaplaceno
Agata Trombik Ženy Short Zaplaceno
KASPER - SWIX TEAM Jan Čeněk , Aleš Zlámal Muži Long Zaplaceno
Martin Faltičko Muži Half Zaplaceno
Lenka Ďurovičová Ženy Short Zaplaceno
Ondřej Ďurovič , Anežka Ďurovičová Mix Short Zaplaceno
Résistance Matyáš Svěchota , Jakub Vencel Muži Short Zaplaceno
Open Gym Radka Haislová , Josef Mika Mix Short Zaplaceno
Holčičky z Ještedu Martina Holanová Dogtrekking ženy Long Nová registrace
Černé vdovy Michele Tkáčová , Magdaléna Satinská Ženy Half Zaplaceno
Jitka Bouzková-Brousková Ženy Short Zaplaceno
Melouni Kateřina Čermáková , Kryštof Jirásek Mix Short Zaplaceno
TRAILkozy Martina Sedláčková , Zuzana Bittnerová Ženy Half Zaplaceno
Gumošvestky Jan Chládek , Vojtěch Kápl Muži Long Zaplaceno
Speedo Vojtěch Březina Muži Half Zaplaceno
Rabbits Znojmo Václav Vala , Michal Hájek Muži Half Zaplaceno
LENDY Club Denisa Krocová , Petr Jelínek Mix Half Zaplaceno
Plavoj Jaroslav Plachý , Petr Vojtík Muži Long Zaplaceno
Výběr z Bolky Štěpán Hurt , Zuzana Karpianusová Mix Long Zaplaceno
Budečtí běžci Eliška Vopatová , Vojtěch Šulc Mix Short Zaplaceno
GANC NA PLNY PLYN Marek Šimeček , Monika Blahutová Mix Short Zaplaceno
New Horizons Boris Grebennikov , Marcela Ulrichová Mix Half Zaplaceno
Hana Svěchotová , Pavla Vencelová Ženy Short Zaplaceno
lásky Natálie Hypešová , Radek Chalupa Mix Short Zaplaceno
TURN OFF Jiřina Pintová , Martin Pinta Mix Half Zaplaceno
Total Vital Kateřina Vysloužilová Ženy Short Zaplaceno
Václav Mensa Muži Half Zaplaceno
GEEZERRUN Lenka Haramulová , Radim Šikling Mix Half Zaplaceno
Stanislav Dufek Muži Short Zaplaceno
jezdinakole.cz Jindřich Schwarz , Jindřich Schwarz Muži Long Zaplaceno
Total Vital Josef Straka Muži Short Zaplaceno
Outisti Lubomír Janků , Jitka Kuřátková Mix Half Zaplaceno
Zuzana Marková Ženy Short Zaplaceno
Nela Marková Ženy Short Zaplaceno
Briard Team Martin Dítě Dogtrekking muži Long Zaplaceno
MK JCC Lucie Šimáňová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Ali & pes Alena Zbožínková Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Václav Bradáč Muži Short Nová registrace
MY DVA Daniel Moravec , Magdalena Moravcová Mix Half Zaplaceno
Šlapeme vesele, tvaříme se radostně Zdeněk Andres , František Zelenka Muži Long Zaplaceno
Miroslav Bouz Dogtrekking muži Half Zaplaceno
ToMa Tomáš Hospr , Markéta Kaňková Mix Short Zaplaceno
Malirun Jiří Švancara Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Pyreňáci Klára Veselá Dogtrekking ženy Half Zaplaceno
Karla Tóthová , Tomáš Weiss Mix Half Zaplaceno
forever RUN forever LOVE Lukáš Baroch , Lenka Turková Mix Half Zaplaceno
Šneci v běhu Martin Hanslík Muži Half Zaplaceno
Diversity Beast Vladimír Ondra , Dana Ondrová Mix Half Zaplaceno
Bakako running team Jana Mikešová Ženy Half Nová registrace
Tři křížky Petr Siročák Muži Half Zaplaceno
Vítězslav Gazda Muži Half Zaplaceno
Dos Checos Locos Vladimír Bradna , Petra Kurfiřtová Mix Long Zaplaceno
B8! Lada Eliášová , Martin Učík Mix Long Nová registrace
Cintorín Rollers Vladimír Minařík Muži Half Nová registrace
Pecky z Pecky Zuzana Fenďová , Šárka Vyštejnová Ženy Long Zaplaceno
Kundrátovi Adam Kundrát , Martina Kundrátová Mix Short Zaplaceno
kings team Ivana Baňacká Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Zaječice team Jana Urbanová , Petr Peřinka Mix Long Nová registrace
kings team Zuzana Baňacká Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Milan Červenka Muži Short Zaplaceno
Lemroušci Hana Bulantová , Petra Janusová Ženy Half Zaplaceno
Lemroušci Hana Bulantová Ženy Half Nová registrace
Rock point Vít Slupský , Zdeněk Šulc Muži Long Nová registrace
Das ist nicht normal :) Denisa Nagelova , Jan Dolejší Mix Long Nová registrace
Nezastavujeme, máme zpoždění! Petr Mirovský Muži Half Zaplaceno
Nezastavujeme, máme zpoždění! Martina Höferová Ženy Half Zaplaceno
Jaroslav Šroufek Muži Short Nová registrace
Mámy na tahu Eva Kristová , Zdena Čermáková Ženy Half Nová registrace
Báječná žena v běhu Jitka Kreidlová Ženy Short Zaplaceno
Pavel Machač Muži Short Zaplaceno
PLEASURE RUNNING TEAM Rudolf Pado Muži Half Zaplaceno
ZDRAVOŠPÉČE s.r.o. Pavlína Černá , David Wolf Mix Half Zaplaceno
Michal Pelikán Muži Half Zaplaceno
Bezejmenný Václav Harmáček , Kamila Ledererová Mix Long Zaplaceno
Milan Drápala Muži Half Zaplaceno
SK Rabbits Znojmo Jakub Bulín , Tomáš Souček Muži Half Zaplaceno
Veša + Vošta Martin Veškrna , Ivo Herman Muži Half Zaplaceno
Total Vital Jan Kroužek Muži Short Zaplaceno
Vít Holeksa Muži Half Zaplaceno
Myslím, že super! Soňa Omylaková , Čeněk Šlachta Mix Long Zaplaceno
Josef Novotný Muži Half Zaplaceno
Kateřina Zvolánková Ženy Half Zaplaceno
Martin Zámyslický Muži Half Zaplaceno
Mattoni Freerun Zlín Monika Slováčková Ženy Short Nová registrace
ABS Opava/Praha Tomáš Petrla Dogtrekking muži Short Zaplaceno
ABS Opava/Praha Tomáš Petrla Muži Short Nová registrace
KubaBerryTyrri Jakub Paducha Muži Half Zaplaceno
Michal Vokrouhlík Muži Half Zaplaceno
Pikolo team Martin Beneš , Jan Beneš Muži Long Nová registrace
Ich bin kein Hamburger Klára Kleinová , Jiří Matyáš Mix Half Nová registrace
Neslyšící sport Mário Červinka , Ladislav Světinský Muži Long Zaplaceno
Rozina Rozálie Bochinová Ženy Short Nová registrace
Lenka Babboni Ženy Short Zaplaceno
Rock Point Kočka Simona Šíchová Ženy Short Nová registrace
DT Brewing Brett Ira Muži Half Zaplaceno
Hana Moulisová Ženy Short Zaplaceno
Petr Herman Muži Short Zaplaceno
NA POHODU Daniel Hromádko , Richard Holý Muži Long Zaplaceno
David Kopelent Muži Half Zaplaceno
Dědek a Rohlík Martin Stareček , Michal Holík Muži Half Zaplaceno
Lubomír Podaný Muži Short Zaplaceno
Stanislav Vincent Muži Half Zaplaceno
Repakybadass Kateřina Štainerová , Petra Kmeťková Ženy Long Zaplaceno
Sporten team Lenka Kamenická , Petr Fiala Mix Long Zaplaceno
Jitka Nedvědová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Macík a Kocík Martina Hradečná , Rostislav Kocián Mix Half Zaplaceno
Široká veřejnost Jindřich Maršík , Pavel Kratochvíl Muži Long Zaplaceno
Little Peacock Miloš Pávek Dogtrekking muži Long Nová registrace
Josef Novotny Muži Half Nová registrace
Jan Novotny Muži Half Zaplaceno
GrillMen Jaromír Poláček , Vladimír Rýdl Muži Half Zaplaceno
Cesta může být cíl Michal Causidis , Simona Gorošová Mix Half Zaplaceno
VESELÍ VÝLETNÍCI Lukáš Steiner , Petra Breitrová Mix Long Zaplaceno
Unavený Hašmapoch Martin Pochopin , Štěpán Hájek Muži Long Nová registrace
Run4Fun Pavel Stáhlík Muži Half Nová registrace
Martin Jakubíček , Petra Jakubíčková Mix Half Nová registrace
Šneci v běhu Irena Švorcová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
Robert Sysala Muži Half Zaplaceno
Medvíci Robert Hnilica , Lukáš Turek Muži Long Zaplaceno
Standa team Radka Faltusová Ženy Half Zaplaceno
Medvíci Robert Hnilica Muži Long Nová registrace
BO KOLOBKA!!! Miroslav Kučera Muži Half Zaplaceno
Wojciech Pawlowski Muži Half Zaplaceno
Beskydský Kračun a neběžecký kroužek Petr Belas , Zdeňka Máchová Mix Long Zaplaceno
Myšulda Martina Bačová Ženy Half Zaplaceno
Simona Tichavská Ženy Short Zaplaceno
...a zase to Tempíčko... Blanka Šafránková , Alena Tomečková Ženy Long Zaplaceno
HBT Martin Kreidl , Miroslav Gottvald Muži Long Zaplaceno
Světem během Eva Kubelková , Michal Šebesta Mix Long Zaplaceno
hih hbjh Mix Long Nová registrace
Draci ze Silvy Kryštof Touška , Jan Hudec Muži Half Zaplaceno
RaPe Petr Joska , Radka Pospíšilová Mix Long Zaplaceno
Meixner Consulting Drahomir Koudelka Muži Half Zaplaceno
Lucinky hyeny! Petr Komrska Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Pepa Josef Kupecký Muži Short Zaplaceno
RadekVonHaje Radek Matyáš Muži Half Zaplaceno
Šogorisa Adam Koudela , Jirí Špaček Muži Long Zaplaceno
Baby team Jan Milt , Alice Chamrádová Mix Long Zaplaceno
Jirka sirka Jiří Lukášek Muži Half Zaplaceno
Miláčci Ladislav Kubeček , Michaela Kubečková Mix Long Zaplaceno
Jiří Šoltés , Petr Šoltés Muži Short Nová registrace
ROYAL BAY tým Helena Bayerová Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Alena Pokrajacová Ženy Half Nová registrace
GTG Mirka Pešoutová , Michal Graman Mix Long Zaplaceno
Wolfpack Neratovice Marek Duchoslav , Petr Horák Muži Short Zaplaceno
Martin Martin Bobysud Muži Short Zaplaceno
Martina Baršová , Ondřej Novák Mix Half Zaplaceno
Jakub Fejtek Muži Half Zaplaceno
Helena Casenska Ženy Short Zaplaceno
Dvě sestry Petra Kudlíková , Petra Čelikovská Ženy Half Zaplaceno
Petr Jakuba Muži Half Zaplaceno
Bakako running team Jana Mikešová Muži Half Nová registrace
ALSET racing team Petr Kyndl , Markéta Kyndlová Mix Half Zaplaceno
Atletika Zábřeh Luboš Bláha Muži Short Zaplaceno
Zdenek Labsky Muži Half Nová registrace