ÚTERNÍ OKÉNKO ZBYŇKA CYPRY - JAK ZAČÍT SE SPORTEM?

ÚTERNÍ OKÉNKO ZBYŇKA CYPRY - JAK ZAČÍT SE SPORTEM?

Ahoj sportovkyně, sportovče. Dnešní okénko věnuji právě Tobě, která/ý se rozhoduješ kdy a jak začít. Právě tobě, kterému se nedaří třeba efektivně zhubnout, nebo se prostě jen chceš dostat do kondice a psychické pohody a jen hledáš to správné nakopnutí a první motivující impuls.

Já jsem to měl zpočátku asi tak, že po aktivním sportování v dětství jsem primárně chtěl být v lepší kondici, než ostatní a taky jsem nikdy nechtěl dopustit, abych měl místo břicha vanu, přes kterou bych si sám nezavázal boty a bez cizí pomoci třeba neoblékl ani ponožky.
Ano proto většina lidí sportuje a sportem umocňuje možnost se normálně najíst, aby neletěla váha nekonečně nahoru.

S přibývajícími úspěchy jsem chtěl stále být ve špici a stíhat i mladším běžcům - specialistům, kteří jsou samá šlacha a sval.

První redukční opatření bylo to, že jsem si řekl: "Nebudu jíst bílé pečivo, hlavně rohlíky. A vynechám z jídelníčku knedlíky a ve všech případech je nahradím rýží".

Od té doby uteklo hodně vody a já se byl schopen dostat pod váhu, kterou jsem měl v "mladších žácích" při aktivním závodění na silničním kole.

Proč o tom píšu. Ty který se rozhoduješ jestli začít se sebou něco dělat, začni hned. Změň jídlo, začni sportovat. Přihlaš se na závod HORSKÉ VÝZVY v Jeseníkách, kde budu opět ambasadorem. Budu se o Vás s radostí na jesenické zastávce opět tak trochu starat, aby jste na našich závodech byli rádi.

Doplním, že je možné se přihlásit teď, nebo přímo na místě.
A já mám právě pro Tebe bonus. Pokud se rozhodneš pro svůj první start právě v Jeseníkách a přihlásíš se mi, že tohle okno byl Tvůj impuls, abys na sobě něco změnil :)

Můžeš se ode mě těšit na bonus v podobě předstartovních rad a rozhovoru s Tebou v cíli, pokud dokončíš - třeba poslední.
Přátelé, máme poslední dva týdny do startu a já prozradím, že v příštím okénku detailně probereme trasu.

Těším se na Vás všechny

Zbyněk Cypra

#dejvyzvu
#salewa
#horskavyzva
#jeseniky
#bonus